NAŠE BLOGERKY

Chceme aby náš hlas byl slyšet a proto naše názory říkáme veřejně na internetu a sociálních sítích. Ženy potřebují veřejný prostor pro sdílení svých názorů aby byly jejich životní postoje a potřeby známé. Podporujeme proto každou z nás, která se rozhodne psát své postřehy na vlastním blogu.

Gabrile Böhmová
a její „Velmi osobní blog koučky“

Jsem koučující matka milující své kluky divoké i svou práci. Hledám krásu a inspiraci, smysl života i banality a rutinu, které jsou v životě zábradlím a oporou. A nadšeně recykluji: své zkušenosti, omyly a slepé uličky, i objevené principy a řešení ráda sdílím a snažím se je využít k podpoře druhých. Co jsem se naučila o dětech a s dětmi, využívám při práci s dospělými. S dětmi a rodiči používáme strategie úspěšných… Hedám přesahy – to, co je nám společné, přináší radost a klid… A o tom píšu blog .

Markéta Gebrian 

Markéta Gebrian je povoláním architektka, ale srdcem umělkyně. Přestože tvoří na počítači, její tvorba je naprosto spontánní a živelná.Ve svých kolážích zpracovává zážitky ze snů i každodenní reality, kterou vnímá neobyčejně citlivě. Má za sebou několik samostatných i skupinových výstav. Jmenujme například výstavu v Galerii Prokopka v Praze s Janou Babincovou v roce 2013, výstau v Jízdárně Zámku Litomyšl  květnu 2014 s Petrem Hájkem nebo samostatnou výstavou v Galerii  Avoid v srpnu 2014 na Náplavce v Praze. Jako architektka pracovala ve studiu NL Architects v Amsterdamu, Maxwan v Rotterdamu, Jean Nouvel Ateliers v Paříži, KSS Design Group v Londýně, Steven Ehrlich Architects v USA. Na Technické Univerzitě v Liberci a v architektonických atelierech se naučila používat 3D počítačové programy, které využívá pro svou tvorbu i dnes. V Praze pracovala pro studia CMA architects a UPP Visual Effects Post Production House, kde si osvojila techniku Matte painting – digitální malbu realistických i dechberoucích krajin. Aktuální životopis a přehled tvorby naleznete na http://www.marketagebrian.blogspot.cz.

Petra Kubálková

Právě jsem se zrodila, JÁ – Jedna ze Dvou – jako „jedna ze dvou“ mám zdánlivě těžký úkol, najít poslání svých devíti životů, které mě čekají… Vlastně očekávám, že to budou roky zvláštní, plné svobody, nových obzorů, příležitostí a … málem bych zapomněla … roky plné pražských střech, které jsou pupkem mého světa! Vítejte v kočičím životě Jedné ze Dvou!

 Zdenka Tomaidesová

Proč blog CHCI ZMĚNU? Prvotním impulsem mi byli moji klienti, kteří hledali inspiraci a podporu i mimo mé kurzy a výuku. Často mi říkají, že jsem je „nakopla“, ale že by potřebovali „nakopávat“ více a dál. A tak mě napadlo vytvořit pro stávající i nové klienty místo, kde se budeme moci dále setkávat. Kde budou mít možnost osvěžit si, co se naučili v mých kurzech, prohloubit si naučené v různých technikách a cvičeních. Mohou se zde inspirovat příběhy dalších lidí. Též tu najdou tipy na knihy. Setkají se s pojmy sebepoznání, kreativita, typologie osobnosti, asertivita, neurolingvistické programování. A poznají techniku Kaizen, která je velmi úspěšná právě v oblasti změn. Chcete také „nakopnout“? Pak jste zde správně. Vítejte, inspirujte se, poznávejte, zkoušejte a…MĚŇTE! Měňte sebe, své zvyky, svůj život.

Motto: Chceš-li jiné výsledky, nemůžeš věci dělat pořád stejně