cats2cats spouští vlastní podcast She BOSS

V květnu roku 2020 jsme hledaly deset start-upů vedených ženami zaměřených na potravinářství, pohostinství a zemědělství. Projekt má hrdý název: EWA – Empowering Women in Agrifood a běží paralelně v Portugalsku, Španělsku, České republice, Rumunsku a Turecku. Projekt je odnoží hlavní soutěže pro startupy EIT Food vedený VŠCHT.

Do projektu se přihlásilo 37 žen a porota vybrala deset nejnadějnějších. Od června jsme podle plánu spustily speckální program pro vybrané projekty. Každý projekt získal vlastního mentora nebo mentorku. Nabídli jsme speciální možnost vzdělávání v rámci tzv. Masterclass. Všechny účastnice měly možnost inspirovat se i v zahraničí a to v partnerských projektech. Účastnice mají také možnost sdílet nápady a inspirovat se na platformě EWA – mezinárodní networkibgové komunitě.

Jedním z hlavních úkolů projektu je propagovat podnikatelky v této oblasti, po dlouhém zvažování a diskuzích uvnitř týmu i v rámci mezinárodní komunity, jsme se rozhodly, že přidáme něco víc a tak vám s radostí oznamujeme, že v týdnu od 19. října spouštíme vlastní podcast She BOSS. Prvních deset dílů se věnuje postupně všem ženám z projektu EWA.

Podcasty poběží do 26.11. kdy je finálový večer, kdy všechny projekty budou soutěžit o první místo v ČR. Vy mezitím, můžete vyslechnout jejich příběhy.

Těšíme se na vás!

She BOSS Time is coming!

 

Facebook

YouTube

Instagram

Recommended Posts