Eva Urbanová – České bedýnky

Eva pro nás vyhledává české zemědělské a potravinářské poklady. Jak je těžké uspět s lokálními bedýnky sami, které jsou určené spíše movitější lidem. České Bedýnky ovšem vznikly podstatně dříve, ale během pandemie se její byznys zcela zastavil. Pro Evu a její podnikání jsme vyjednaly možnost účastnit se programu EWA i přesto, že koncept a její podnikání překročilo stanovenou hranici. 

Jak Evě EWA pomohla?

Eva vzala změnu od podlahy, tedy od obalu. Navrhla nové logo, design, vyslechla si přání, co všechno by v bedýnkách mělo být schováno, jak postavit cenotvorbu i to, jak identifkovat zajímavý obsah. Inspirovala se u velkých řetězců – její výrobky vyrábí farmáři na zakázku, často s její vlastní recepturou. Změn doznal i web a nově se začal formovat e-shop, respektive objednávka bedýnek na zakázku a na míru. České bedýnky jsou exkluzivním dárkem, restart se povedl. Finálový den Eva nepromarnila rovnou získala objednávky z publika.

Příběh Českých bedýnek a zakladatelky konceptu si můžete poslechnout v  podcastu She Boss, který najdete na různých platformách.

2022

existující podnik