O nás

cats2cats mění společnost již 14 let

Jsme nadšené hybatelky společností, chceme narovnávat pokřivené vnímání žen, chceme odstraňovat společenské překážky a předsudky.

Jsme mentorky, manažerky, aktivistky, podnikatelky,  matky a feministky. Celou naší existenci se věnujeme novým tématům, které ještě nejsou v mainstreamu, oblastem, kde jsou ženy neviditelné. Mezi které patří posledních pár let mikro-podnikání a kultivace startupového prostředí a agri-food. 

A co je nejdůležitější, učíme se navzájem to, co umíme, prostřednictvím našich vlastních seminářů a pomáháme si v kariéře získáváním peněz na vzdělávací projekty a akcelerátory

Děkujeme, že jste s námi!

C – Creativity

A – Activity

T – Talent

S – Sharing

Tým CATS2CATS

Petra Kubálková

Founder | Director

Strategický rozvoj, mentoring, fundraising, networking, lobbying, a kromě toho spravuje sociální sítě. Stará se o finance CATS2CATS a hledá vhodná partnerství. Petra dělá mnoho věcí. A stále dělá genderové audity, pokud chcete vědět víc, vyhledejte si C2C Solutions Group s.r.o.

Mitchell Collins

Program Director | SEED Summit

Odbornice na agri-food. Mitchell má zkušenosti nejen ze zemědělství (ÚZEI, Ministerstvo zemědělství ČR), ale také s marketingem a business developmentem. V cats2cats zastává pozici Programové ředitelky. Pod jejíma rukama roste SEED Summit.

Barbora Císařová

PR & Partnership Director | EWA

Barbora je naše energie! Energická, upřímná, zkušená. Barbora má zkušenosti s fundraisingem, rozvojem dárcovských programů a s tvorbou strategického marketingu. V cats2cats zastává pozici PR & Partnership Director a strá se o naše firemní klienty.
Tereza Vašková je naší hrdou ilustrátorkou.

Tereza Vašková

Grafika | Ilustrace

Hledali jsme talentovanou ženu na pozici grafičky, která by nám dala nový vzhled a vytvořila ilustrace pro naši publikaci. A našli jems Terezu. Hned první projekt byl velmi úspěšný. Je to nadaná ilustrátorka co nám nakreslila ilustrace pro projekt Ženy a česká společnost. nyní se věnuje hlavně našemu instagramu.
Natálie Richterová je členkou týmu CATS2CATS.

Natálie Richterová

Project | Event manager

Mileniálka, která si díky koučinku uvědomila, že je multipotenciální člověk. Jejím cílem se stalo souvislé získávání zkušeností a znalostí nejen v pracovním životě. Umí být kreativní i strukturovaná, a těší se na každou novou výzvu. Natálie pro nás organizuje akce, pomáhá s rozvojem webu nebo češe naše texty.
Eliška Martinková je hlavní produkční CATS2CATS.

Eliška Martynková

Video production | Podcast

Audio je 50% videa. U video podcastů to platí dvojnásob.Takže kromě krásných záběrů je důležité i dobře nahrát a zpracovat audio. Proto spolupracujeme s Eliškou. Eliška produkuje náš podcast She Boss, ale také Jak na sítě. Je to prostě profesionálka se kterou se velmi dobře spolupracuje.
Denisa Boušková pomáhá CATS2CATS s tvorbou projektů.

Denisa Boušková

Project manager | Rodičovské volno

Denisa je nám velkou podporou při realizaci všech projektů, nasazujeme ji tam, kde je třeba komunikovat, vymýšlet strategie a dávat zpětné vazby.Díky ní jsme velmi úspěšně realizovaly projekt EWA.