O CATS2CATS

a její zakladatelce Petře Kubálkové

Specialistka na networking, fundraising a genderové audity. S jejími bohatými zkušenostmi a znalostmi v těchto oblastech se stala respektovanou profesionálkou.

Každý příběh, který alespoň za něco stojí, začíná velkým rozhodnutím. Tím mým bylo studium. V 25 letech jsem začala studovat IT. Na tom by nebylo nic divného, kdybych ovšem nenarazila na volitelný předmět gender a nová média a zamilovala se … do feminismu!

Již během studií jsem začala pracovat v neziskových organizacích jako Nadace OSF Praha, Transparency international ČR nebo pro Otevřenou společnost. Působení v neziskovém sektoru se zaměřením na gender mi bylo prostě souzeno. Postupně jsem začala vést další projekty.

V ČR jsme začali testovat metodiku genderového auditu, který jsme převzali z Německa a Skandinávie. Prošla jsem školením na genderové audity, a vedla jsem tým více než sto expertů a expertek. Ke vzniku genderové expertní komory zbýval jen krůček, a dnes jsem její hrdou členkou.

Networkingových organizací ale stále existovalo jen pár, a proto jsem v roce 2010, spolu s Kristýnou Base, založila neziskovou organizaci CATS2CATS.

CATS2CATS podporuje ženy a neustále pracuje na odstraňování stereotypů spojených s genderem, diverzitou nebo věkem. Za více než 13 let činnosti jsme uspořádali desítky akcí podporující ženy i muže. Kromě jiných témat se také věnujeme podpoře mikropodnikání a kultivaci startupového prostředí a poradenství pro firemní sektor.

Co říci závěrem?

Mnoho lidí si stále myslí, že feminismus je nadávka, a proto tady stále jsme, každou překážku vnímáme jako výzvu, která nejen každou z nás, ale celou společnost posouvá dále.

Děkujeme, že jste s námi!

Petra Kubálková se stará o strategický rozvoj v CATS2CATS.Podpořte aktivity CATS2CATS
... anebo
Staňte se členkou CATS2CATS

Tým CATS2CATS

Petra Kubálková je jednatelkou CATS2CATS.

Petra Kubálková

Founder | Director

Strategický rozvoj, mentoring, fundraising, networking, lobbying, a kromě toho spravuje sociální sítě. Stará se o finance CATS2CATS a hledá vhodná partnerství. Petra dělá mnoho věcí. A stále dělá genderové audity, pokud chcete vědět víc, vyhledejte si C2C Solutions Group s.r.o.

Natálie Richterová je členkou týmu CATS2CATS.

Natálie Richterová

Project | Event manager

Mileniálka, která si díky koučinku uvědomila, že je multipotenciální člověk. Jejím cílem se stalo souvislé získávání zkušeností a znalostí nejen v pracovním životě. Umí být kreativní i strukturovaná, a těší se na každou novou výzvu. Natálie pro nás organizuje akce, pomáhá s rozvojem webu nebo češe naše texty.

Tereza Vašková je naší hrdou ilustrátorkou.

Tereza Vašková

Grafika | Ilustrace

Hledali jsme talentovanou ženu a našli Terezu. Hned první projekt byl velmi úspěšný. Je to nadaná ilustrátorka co nám nakreslila ilustrace pro projekt Ženy a česká společnost.

Denisa Boušková pomáhá CATS2CATS s tvorbou projektů.

Denisa Boušková

Support

Denisa je nám velkou podporou při realizaci všech projektů, nasazujeme ji tam, kde je třeba komunikovat, vymýšlet strategie a dávat zpětné vazby.Díky ní jsme velmi úspěšně realizovaly projekt EWA.

Anička Grosmanová je naší mentorkou v CATS2CATS.

Anička Grosmanová

Fotografka | Foodbloggerka

Pomohla na svět vývaru Silák a limonádě Divoženka. Je hrdou členkou hnutí Slow Food a neúnavnou průzkumnicí světa potravin a receptů. Možná ji znáte jako foodblogerku – Foodpioneer.
Pro CATS2CATS fotografuje hosty podcastu She Boss! Její fotky jsou boží.

Eliška Martinková je hlavní produkční CATS2CATS.

Eliška Martynková

PRODUKCE & PODCASTY

Audio je 50% videa. U video podcastů to platí dvojnásob.Takže kromě krásných záběrů je důležité i dobře nahrát a zpracovat audio. Proto spolupracujeme s Eliškou. Eliška produkuje náš podcast She Boss, ale také Jak na sítě. Je to prostě profesionálka se kterou se velmi dobře spolupracuje.

Podpořte Akademii WomenUp

5 000 Kč

Podpořte akcelerátor a věnujte jednorázovou konzultaci v oblasti marketingu nebo obchodní strategie.

Příspěvek obsahuje konzultaci v oblasti vybraného tématu.

10 000 Kč

Podpořte akcelerátor, aby natočil další díl podcastu She Boss Time.
Příspěvek na podcast obsahuje natáčení, postprodukci a zveřejnění.

 

80 000 Kč

Chci věnovat akademii další podnikatelce. Akademie obsahuje mentoring, poradenství a propagaci.
Příspěvek obsahuje kompletní akademii.

Rozhovory s médii

Petra Kubálková v rozhovoru s MONETA bankou.

Rozhovor pro Moneta Money Bank – České ženy chtějí být svou vlastní paní a podnikat

Přečíst článek
Petra Kubálková v rozhovoru s ČSOB bankou.

Rozhovor pro ČSOB o našem startupu

Přečíst článek