Martina Vondráčková – pekárna Sychrov

Martina otevřela pekárnu v roce 2019 (podzim), tou dobou byl její koncept postaven na menším provozu, který svoje kvalitní výrovky dodával převážně na rohlik.cz, ale hlavně do okolních kaváren. Do akcelerátoru přišla s tím, že potřebuje najít záchranný plán v době vrcholící pandemie. jejich provoz nestíhal dodávat na velké Marketplace platformy, potýkali s nedostatkem prostoru a lidí. Martina chtěla vytvořit celkový program pro restaurace a kavárny a cílit na dodávku pro oslavy, konference a  svatby, atd.

Jak Martině EWA pomohla?

Martina změnila produkci, nabídku a vytvořila produkty pro oslavy a svatby. V době kdy tento plán začala realizovat se v plné síle rozvinula pandemie a pod jejím vlivem koncept odložila a začala se orientovat na kvalitní běžné pečivo. Po diskuzích o dalších možnostech se Martina rozhodla rozšířit provoz a otevřít kamenný obchod, kam by i v době pandemie mohli místní chodit pro základní pečivo. Obchod byl otevřen po novém roce. Martina si také splnila sen o fungujících sociálních sítích. martina se svou pekárnou Sychrov získala regionální reputaci, EWA ji k tomu pomohla.

Martina a její aktivity

Martina úspěšně podnikala až do vypuknutí války na Ukrajině. Ceny cukru a mouky jí neumožnily dále podnikat, její kvalitní pečivo nemohlo konkurovat na trhu svou cenou. Pekárna ukončila svoji činnost v květnu 2022.

Pokud by vás přesto zajímal příběh Martiny Vondráčkové a pekárny Sychrov, najdete ho na našem podcastu She Boss, který najdete na různých platformách.

2020

existující podnik